Адвокат по ДТП у Львові


  Дорожньо-транспортна пригода це завжди неприємна подія для її учасників. Якщо дорожньо-транспортна пригода вже відбулася, то її відмінити неможливо, але зате можна вплинути на наслідки, які матиме дане ДТП як для винуватця, так і для потерпілого.
  Відповідно до п. 2.10 Правил дорожнього руху, у разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов'язаний: негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди; увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки відповідно до вимог пункту 9.10 цих Правил; не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до пригоди; вжити можливих заходів для надання домедичної допомоги потерпілим, викликати бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, а в разі відсутності можливості вжити зазначених заходів звернутися по допомогу до присутніх і відправити потерпілих до закладу охорони здоров’я; у разі неможливості виконати дії, перелічені в підпункті "г" пункту 2.10 цих Правил, відвезти потерпілого до найближчого лікувального закладу своїм транспортним засобом, попередньо зафіксувавши розташування слідів пригоди, а також положення транспортного засобу після його зупинки; у лікувальному закладі повідомити своє прізвище та номерний знак транспортного засобу (з пред'явленням посвідчення водія або іншого документа, який посвідчує особу, реєстраційного документа на транспортний засіб) і повернутися на місце пригоди; повідомити про дорожньо-транспортну пригоду орган чи уповноважений підрозділ Національної поліції, записати прізвища та адреси очевидців, чекати прибуття поліцейських; вжити всіх можливих заходів для збереження слідів пригоди, огородження їх та організувати об'їзд місця пригоди; до проведення медичного огляду не вживати без призначення медичного працівника алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, які входять до офіційно затвердженого складу аптечки).
  Після цього зателефонуйте до адвоката по ДТП у Львові. У разі необхідності наш адвокат по ДТП прибуде на місце ДТП. Адвокат по ДТП Львів надасть психологічну та моральну підтримку водієві і його пасажирам при їх наявності. Пояснить, як потрібно поводитися в даній ситуації, як правильно вести розмову із працівниками поліції, які дії необхідно вчинити в певний момент, а також простежить, щоб були дотримані всі процедури з боку працівників поліції і проконтролює правильність оформлення ними документів. Legal Justice має у своєму складі кваліфікованих адвокатів по ДТП, які допоможуть Вам у вирішенні проблем, з якими стикаються учасники ДТП.

  Орієнтовний перелік послуг, які надає адвокат по ДТП у Львові:

  Адвокат по ДТП Львів надасть свої послуги як у Львові, так і на всій території України. Гонорар адвоката по ДТП у Львові залежить від складності справи та витраченого часу для отримання бажаного для клієнта результату.

https://legaljustice.com.ua: Адвокати Львів - Юристи Львів - Адвокат Львів - Адвокатські послуги Львів - Адвокати у Львові - Послуги адвоката Львів - Юридичні послуги Львів - Юрист Львів - Послуги юриста Львів - Юридична допомога Львів - Юридичні консультації Львів - Правова допомога Львів - Хороші адвокати Львів - Адвокат у Львові - Cтягнення заборгованості Львів - адвокат Львів ціни - адвокат вартість послуг Львів - юридичні послуги ціни Львів - розірвання шлюбу - аліменти - повернення 1% Львів - повернення 1% з пенсійного фонду, адвокат розлучення Львів, автоадвокат Львів, адвокат по ДТП Львів, адвокат по розлученню , адвокат по кредитах Львів, адвокат по аліментах Львів, адвокат по кримінальних справах Львів, адвокат по поділу майна, сімейний адвокат Львів